Ndriçimi i nxehtë i shitjes së BS

Përshkrim i shkurtër:

CE CB RoHS
10W / 20W / 30W / 50W / 70W / 100W / 150W / 200W
IP66
30000h
2700K / 4000K / 6500K
Alumini
IES Në dispozicion


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

hot selling BS floodlight
Model Fuqia Lumen DIM Madhësia e produktit
LPFL-10BS01 10W 800-900LM N 117x107x31mm
LPFL-20BS01 20W 1600-1700LM N 117x107x31mm
LPFL-30BS01 30W 2400-2500LM N 156x144x33mm
LPFL-50BS01 50W 4000-4100LM N 199x160x36 mm
LPFL-100BS01 100W 8000-8100LM N 331x280x50mm
LPFL-150BS01 150W 12000-12100LM N 331x280x62 mm

Ndriçuesit LED përdoren gjerësisht në ndriçimin e fasadës, kopshtin, sheshin dhe raste të tjera në natyrë. Për të zgjedhur një të kualifikuar, pikat si më poshtë do të jenë jashtëzakonisht të rëndësishme për dritat e jashtme.

Shkalla e IP:Krahasimi i normës së zakonshme të IP-së në treg është IP65. Ndriçuesi ynë është konformiteti me IP66 që për shkak se projekti ynë i patentuar i strehimit për të siguruar që është i papërshkueshëm nga uji me shpërndarje superiore të nxehtësisë.

Lumen:dizajni ynë unik i brendshëm dhe i jashtëm e bën efikasitetin e lumenit të llambës më shumë se 100lm / W.

Temperatura:pas -45 ° -80 ° provë të temperaturës së lartë dhe të ulët, Pavarësisht se do të përdoret në ambient jashtëzakonisht të ngrohtë ose të ftohtë, drita jonë e papërshkueshme nga uji LED mund të funksionojë normalisht

Testi i llakut të kripës:ne testojmë të gjitha pjesët e dritave të ndriçimit në makinerinë e kripës së fundit 24 orë, kështu që çdo ndërtesë bregdetare, ajo ende funksionon mirë.

Testimi i çift rrotullues:kordoni i rrymës duhet të jetë mjaft i fortë për instalim, i yni më i lartë se standardi IEC60598-2-1 0,75 milimetër katrorë dhe tregu.

Shkalla e IK:shkalla është IK08.Për të siguruar dritën dhe paketimin, para dhe pas paketimit, ne vendosim dritën e dritës në makinën e provës së goditjes së fundit 2 orë nën shpejtësinë e rrotullimit prej 300 në mënyrë që kur klientët të marrin mallrat, të kualifikohet.

Dhomë e errët:Avantazhi ynë tjetër është se ne zotërojmë dhomën tonë të errët. Pra, për çdo projekt, ne mund të ofrojmë skedarin IES për klientët. Përveç kësaj, ne kemi certifikata CE, RoHS, CB,

terminal i papërshkueshëm nga uji:Për të ofruar shërbim me një ndalesë, është i disponueshëm edhe terminal i papërshkueshëm nga uji.

Nën një konkurrencë kaq të madhe, nën cilësinë e siguruar, çmimi do të jetë një nga faktorët kryesorë. Ne jemi të bindur se çmimi ynë do të jetë më konkurruesi nën një performancë të tillë konkurruese.

Liper Ndriçuesi i serive B II është zgjedhja juaj më e mirë.


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

    Na dërgoni mesazhin tuaj: