Drita e ulët EC me madhësi të lirë

Përshkrim i shkurtër:

CE CB SAA RoHS
3W/6W/12W/18W
IP20
50000h
2700K/4000K/6500K
Alumini
IES në dispozicion


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

SEKSIONI IES

dritë EC pa madhësi
Model Fuqia Lumen DIM Madhësia e produktit Prerje
LP-DL03EC01-Y 3W 210-240LM N ∅85x25mm ∅40-75 mm
LP-DL06EC01-Y 6W 430-510LM N ∅116x25mm ∅55-105mm
LP-DL12EC01-Y 12 W 880-1020LM N ∅166x25mm ∅55-155mm
LP-DL18EC01-Y 18 W 1450-1530LM N ∅219x25mm ∅55-210mm
LP-DL24EC01-Y 24 W 1980-2150LM N ∅219x25mm ∅55-210mm

Kur shikoni një nga dritat LED më të njohura në treg, shumë klientë duhet të përmendin dritën e hollë të panelit LED.Megjithatë, në ditët e sotme, e pakta nuk mjafton.Gjithnjë e më shumë blerës janë në kërkim të madhësive të vrimave të rregullueshme me dritë led poshtë.

Prerë -Duhet të ndjeni dhimbje koke nëse madhësia e instalimit nuk përputhet me produktin e zhytur.Blerësit duhet të humbasin shumë kohë dhe të paguajnë kosto shtesë të punës.Dritat e brendshme LED me dizajn të ri mund të rregullojnë madhësinë e vrimës me një gamë të madhe.Për shembull, diapazoni i madhësisë së vrimës prej 3W mund të arrijë 25mm, 18W mund të jetë 60mm.Nuk ka më nevojë të shqetësoheni për gabimin e madhësisë së instalimit.

Avantazhi i parametrit -CRI dhe këndi i rrezes merren parasysh nëse përdoren për ndriçimin e brendshëm, CRI i kësaj drite led të rregullueshme mund të arrijë 80 pas testimit nga sfera e integruar profesionale.Këndi i rrezes është rreth 120 gradë pasi kontrollohet nga dhoma e errët.Nëse oferta për projektin, skedari IES gjithashtu mund të ofrohet për të treguar efektet e ndriçimit.

Çdo kërkesë, pls mos ngurroni të na kontaktoni dhe të merrni një kuotë sot!


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj: