M Prozhektor

Përshkrim i shkurtër:

CE CB RoHS
50W/100W/150W/200W/500W/400W/500W/600W
IP66
50000h
2700K/4000K/6500K
Alumini
IES në dispozicion


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

SEKSIONI IES

SKEDA IES (SHOFER I NDARË)

FLETË E TË DHËNAVE

M prozhektor
Model Fuqia Lumen DIM Madhësia e produktit
LPFL-50M01 50 W > 100lm/w N 295X70X138mm
LPFL-100M01 100 W N 295X70X268mm
LPFL-150M01 150 W N 298X73X378mm
LPFL-200M01 200 W N 298X73X490mm
LPFL-300M01 300 W N 573X73X378mm
LPFL-400M01 400 W N 573X73X490mm
LPFL-500M01 500 W N 573X73X600mm
LPFL-600M01 600 W N 573X73X710mm

Dritat e jashtme janë për raste të jashtme si parking, rrugë, shesh etj. Ne rekomandojmë shumë dritat e modulit të serisë Liper M.

Dhe pikat kryesore për zgjedhjen e llambës së jashtme, ju lutemi kontrolloni si më poshtë.

Norma IP-Për të konkurruar me llambën normale IP65, llamba jonë e jashtme është e vlerësuar me IP66. Struktura e brendshme profesionale e bën dritën rezistente ndaj ujit dhe pluhurit.

Lumen -Llambat e jashtme me fuqi të lartë kërkojnë kërkesa më të larta për lumen se të tjerët. Ky lloj ndriçuesi arrin 100lm/W.

Temperatura -Për dritën e jashtme, temperatura është pika kyçe për jetëgjatësinë e saj. Nën testimin -45℃- dhe deri në 80℃, drita jonë LED e papërshkueshme nga uji mund të funksionojë mirë. Është fleksibël në kushte të nxehta dhe të ftohta.

Testi i spërkatjes së kripës-Nga vidhat, kutia, lentet deri te komponentët e brendshëm, testet në makinën spërkatës të kripës për 24 orë është faktori kritik për të siguruar që çdo pjesë të funksionojë siç duhet.

Testimi i çift rrotullues -Kordoni i rrymës është i kualifikuar sipas standardit IEC60598-2-1 dhe mjaft i fortë për instalim nën çdo lartësi.

Norma IK-IK08 bën që drita dhe paketa të jenë të kualifikuara për trupin e llambës dhe standardin e paketës.

Dhomë e errët-Siç dihet që ndriçuesit me fuqi të lartë janë kryesisht për projekte, jo vetëm artikuj të nevojshëm, gjithashtu duhet t'i drejtojmë klientët në mënyrë profesionale. Kjo është arsyeja pse ne kemi dhomë të errët për të simuluar dritat e kërkuara.

Terminali i papërshkueshëm nga uji -Terminali i papërshkueshëm nga uji, ne gjithashtu duhet t'u ofrojmë klientëve më shumë komoditet.

Ne kemi nevojë për shkëlqimin për të ndriçuar rrugën për në shtëpi, rrugën e rritjes dhe rrugën drejt shpirtit. Detyra jonë është ta bëjmë jetën tuaj më të ndritshme dhe më të pastër.

Dashuria e jetës, moduli Liper i ndritshëm i papërshkueshëm nga uji.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

    • pdf1
      Liper IP66 M LED flood light Linear

    Na dërgoni mesazhin tuaj: