<img height = "1" width = "1" style = "ekran: asnjë" src = "https://www.facebook.com/tr?id=2735146430138249&ev=PageView&noscript=1"/>

B Drita UFO

Përshkrim i shkurtër:

CE CB RoHS
100W/200W
IP65
30000h
2700K/4000K/6500K
Alumini
IES në dispozicion


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Model Fuqia Lumen DIM Madhësia e produktit
LPUF-100B01 100W > 100LM/W N 65265x130mm
LPUF-200B01 200W > 100LM/W N ∅375x125mm
Liper IP65 LED High Bay Light

Drita e lartë e gjirit përdoret gjerësisht në stadiume, dyqane, magazina dhe vende industriale. Të gjitha këto vende kanë një veçori të përbashkët: Tavani është shumë i lartë, nuk është i lehtë për ta instaluar ose zëvendësuar atë. Nëse doni të instaloni ose zëvendësoni ndriçimin industrial, vjen një pyetje shumë e rëndësishme: Si të zgjidhni një dritë gji të mirë Led Light?  

Qëndrueshmëria, efikasiteti i energjisë, dizajni i mirë, shkëlqimi, kushtojnë të gjithë këta faktorë që do të merrni parasysh.

UFO -të Lipper IP65 mund t'ju ofrojnë një zgjidhje të mirë ndriçimi industrial për të përmbushur të gjitha këto kërkesa.

Si keshtu?

Dizajn i patentuarForma UFO me fine ftohëse të gjitha në një dizajn, e thjeshtë dhe elegante, është shumë unike në treg. Në modalitetin privat, ju nuk mund të gjeni saktësisht të njëjtën gjë në treg.    

QëndrueshmëriLavamani i derdhur i aluminit me fine ftohës sigurojnë shpërndarje të mirë të nxehtësisë. Kur bëjmë testin e plakjes me temperaturë të lartë, ne gjithashtu bëjmë zbulimin e temperaturës së pjesës së rëndësishme të llambës, të tilla si çipi led, induktancë, mosfet, trupi i llambës. Dritat UFO LED Lipper janë me një shtresë të mirë kundër korrozionit, e cila mund të kalojë 24 orë me spërkatje të kripur. Temperatura e dritës e kontrolluar mirë dhe lyerja kundër korrozionit garantojnë jetëgjatësi (30000 orë).  

Efikasiteti i energjisë dhe shkëlqimiDy modele 100W dhe 200W janë në dispozicion. Këto drita veprojnë me një efikasitet energjie prej 100lm/w sipas të dhënave të provës nga dhoma jonë e errët. Krahasuar me dritën e vjetër tradicionale mund të kursejë energji deri në 70%.

Mbrojtja IPDritat tona të drejtuara nga UFO mund të arrijnë deri në IP65 të testuar nga një makinë testimi profesionale e papërshkueshme nga uji nën një gjendje të nxehtë për 24 orë.

Efekti i dritësCRI i lartë dhe R9> 0 (testuar nga sfera integruese) mund ta bëjnë subjektin nën dritë më të gjallë dhe të tregojnë ngjyrën e vërtetë. Me këtë veçori, UFO -të Lipper mund të përdorin në supermarket, restorante për të ndihmuar që mallrat të jenë më tërheqës.

Dhe kjo nuk është e gjitha! UFO-t e Lipper janë të certifikuar nga CE dhe Rosh dhe vijnë me 3 vjet garanci. Easyshtë e lehtë për tu trajtuar, instaluar dhe mirëmbajtur. Ne gjithashtu ofrojmë skedar IES për klientët që bëjnë projekt në mënyrë që të mund të simuloni mjedisin e vërtetë të ndriçimit për projektin. 


  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Na dërgoni mesazhin tuaj: